Monika Tkaczenko

32 lata

Cześć!

Jestem Monika, 32-letnia podróżniczka z pasją do odkrywania świata. Uwielbiam podróże, fotografię i wieczorne spacery przy zachodzie słońca. Poszukuję ciekawego towarzystwa, kogoś, kto podziela moją fascynację życiem i ma ochotę na wspólne odkrywanie nieznanych ścieżek.

Moje życie to księga pełna zdjęć, historii i niezapomnianych chwil. Nie szukam zobowiązań, ale cenię dobre rozmowy, śmiech i wspólne spędzanie czasu. Jeśli jesteś gotowy na spontaniczną przygodę życia, gdzie każdy dzień jest nową możliwością, daj znać!

Chciałabym spotkać kogoś, kto podziela moją pasję do podróży, kto jest otwarty na nowe doświadczenia i gotowy na wspólne tworzenie niezapomnianych wspomnień. Jeśli czujesz, że to o Tobie, nie wahaj się napisać! 😉

Do zobaczenia na szlaku życia!

Monika 🌍😊

Typ konta

100%

Zweryfikowany

Odległość od Ciebie: 161 km
Data dołączenia: 12.03.2023

Ostatnio dodane zdjęcia

Odkryj nasz portal, gdzie rejestracja to nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim DARMOWA przygoda! Nasi użytkownicy przekraczają bramę rejestracji zaledwie w 30 sekund, otwierając drzwi do fascynującego świata interakcji. Zaraz po zalogowaniu czeka Cię ekskluzywna możliwość przeglądania inspirujących profili, delektowania się zdjęciami oraz rozpoczęcia fascynujących rozmów na czacie z wybranymi osobami. Dołącz do nas, aby doświadczyć emocjonującej społeczności!

Ostatnio dodane zdjęcia użytkowników

×
Scroll to Top